IT-SLOT

 

Jak začít hrát

  1. Soutěže se mohou zúčastnit pouze žáci základních škol z 8. a 9. tříd.
  2. Učitel provede registraci základní školy v sekci "Registrace", pokud ji nemá již z loňského roku.
  3. Základní škola obdrží přihlašovací údaje.
  4. Učitel přihlásí své žáky v sekci "Správa žáků".
  5. Registrace škol a jejích žáků bude probíhat do 13. listopadu 2016.
  6. 1. kolo soutěže: 14. a 15. November 2016. Probíhá on-line v ZŠ. Čas na zadání odpovědí je 30 minut. 45 nejlepších řešitelů postoupí do 2. kola.
  7. 2. kolo soutěže: 14. December 2016. Druhé kolo proběhne v Praze v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky, která je pořadatelem soutěže.
  8. Podrobné informace naleznete v sekci Pravidla soutěže.

více zde...


Fotogalerie soutěže

Historie výsledků soutěže

Historie výsledků soutěže

3. ročník
13.12. proběhlo finálové kolo

Finálového kola se zúčastnilo celkem 28 žáků z 18 škol z celé České republiky.

Vítězem 3. ročníku IT-SLOT se stal Robin Krempaský z Gymnázia a SOŠ Orlová, který získal celkem 19 bodů z 25 možných. Druhý Matěj Fričl ze ZŠ s RVMPP Buzulucká získal o 1 bod méně. Třetí skončil Otto Šleger ze ZŠ Glowackého, Praha 8. Všichni účastníci si odnesli zajímavé ceny, prvních 15 pak obdrželo ceny v podobě MP4, MP3 přehrávačů a flash disků, které do soutěže věnovala Soukromá střední škola výpočetní techniky. Zástupci gymnázia Orlová si odvezli Ultra-Mobile Projektor DELL, do ZŠ Buzulucká putuje monitor a do ZŠ Glowackého tiskárna - to vše od společnosti DELL.

16.11. proběhlo první kolo

Do prvního kola soutěže IT-SLOT se zaregistrovalo 123 základních škol z celé ČR. Zaregistrované školy přihlásily 2567 žáků, z nichž 2253 odehrálo první kolo soutěže.

 

3. ročník
2. kolo - finálové
Pořadí Student Škola Počet bodů Čas
1.Gymo_10Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 1900:28:55
2.Buzulka_146ZŠ s RVMPP Buzulucká 1800:17:57
3.Glowackeho_11Základní škola Praha 8, Glowackého 6 1800:25:26
4.Gymo_6Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 1700:26:25
5.ZSDrEB_5ZŠ Dr. E. Beneše 1700:28:20
6.Cechtice_7Základní škola Čechtice, okres Benešov 1700:29:33
7.L600_6Základní škola Litvínovská 600 1700:29:58
8.MeziSkolami_3FZŠ Mezi Školami 2322 1700:32:28
9.ZSKuby_21ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 1600:25:27
10.ZSUjezd_9Základní škola Újezd, p. o. m. Kyjova 1600:30:51
11.StaraAmalka_1ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 1600:31:31
12.ZS10_2610. základní škola 1500:11:55
13.Gymo_18Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 1500:29:49
14.ZS10_810. základní škola 1500:31:05
15.Gymo_2Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 1500:34:06
16.Gymo_3Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 1500:34:25
17.Buzulka_128ZŠ s RVMPP Buzulucká 1300:24:19
18.Gymo_8Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 1300:24:26
19.ZSBnKarlov_12ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlov 372 1300:28:08
20.ZSBnKarlov_11ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlov 372 1300:33:14
21.ZSDestne_4Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách 1200:13:33
22.ZS10_710. základní škola 1200:17:29
23.ZSHelta_2ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1200:32:19
24.ZSBnKarlov_1ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlov 372 1100:16:37
25.ZSDreb_3ZŠ Dr. E. Beneše 1100:18:30
26.Veselaci_6Základní škola Veselí nad Lužnicí, Blatské sídl. 23, okres Tábor 1000:32:29
27.ZSSpindl_10ZŠ a MŠ Špindlerův Mlýn 900:28:45
28.ZSSevetin_18Zš a Mš Ševětín 800:24:02
1. kolo
Pořadí Student Škola Počet bodů Čas
1.Gymo_6Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 2500:22:31
2.ZSBnKarlov_1ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlov 372 2400:25:02
3.Gymo_10Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 2400:27:34
4.Gymo_18Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 2300:26:06
5.ZSSpindl_10ZŠ a MŠ Špindlerův Mlýn 2200:19:24
6.Buzulka_128ZŠ s RVMPP Buzulucká 2200:19:49
7.ZS10_810. základní škola 2200:23:23
8.ZSUjezd_9Základní škola Újezd, p. o. m. Kyjova 2200:25:23
9.Cechtice_7Základní škola Čechtice, okres Benešov 2200:27:13
10.Gymo_2Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 2100:12:40
11.Gymo_3Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 2100:20:24
12.ZSDrEB_5ZŠ Dr. E. Beneše 2100:20:41
13.ZSBnKarlov_12ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlov 372 2100:22:43
14.ZSBnKarlov_11ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlov 372 2100:23:10
15.Gymo_8Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně 2100:26:27
16.ZSHelta_2ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 2100:28:34
17.ZSSevetin_18Zš a Mš Ševětín 2100:28:51
18.Glowackeho_11Základní škola Praha 8, Glowackého 6 2100:29:03
19.Buzulka_146ZŠ s RVMPP Buzulucká 2100:29:51
20.MeziSkolami_3FZŠ Mezi Školami 2322 2100:29:55
21.ZS10_2610. základní škola 2000:07:04
22.Veselaci_6Základní škola Veselí nad Lužnicí, Blatské sídl. 23, okres Tábor 2000:08:33
23.ZS10_710.základní škola 2000:10:13
24.StaraAmalka_1ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 2000:15:34
25.ZSKuby_21ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 2000:16:47
26.ZSDestne_4Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách 2000:17:41
27.ZSKadanska_2ZŠ Chomutov, Kadaňská 2334 2000:17:48
28.Albrechtice_2ZŠ a MŠ Albrechtice 2000:20:24
29.ZSDreb_3ZŠ Dr. E. Beneše 2000:20:29
30.L600_6Základní škola Litvínovská 600 2000:21:57

 

Hlavní partner soutěže
business communication
business communication
DELL
DELL