IT-SLOT

 

Jak začít hrát

  1. Soutěže se mohou zúčastnit pouze žáci základních škol z 8. a 9. tříd.
  2. Učitel provede registraci základní školy v sekci "Registrace", pokud ji nemá již z loňského roku.
  3. Základní škola obdrží přihlašovací údaje.
  4. Učitel přihlásí své žáky v sekci "Správa žáků".
  5. Registrace škol a jejích žáků bude probíhat do 13. listopadu 2016.
  6. 1. kolo soutěže: 14. a 15. November 2016. Probíhá on-line v ZŠ. Čas na zadání odpovědí je 30 minut. 45 nejlepších řešitelů postoupí do 2. kola.
  7. 2. kolo soutěže: 14. December 2016. Druhé kolo proběhne v Praze v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky, která je pořadatelem soutěže.
  8. Podrobné informace naleznete v sekci Pravidla soutěže.

více zde...


Fotogalerie soutěže

Historie výsledků soutěže

Historie výsledků soutěže

6. ročník (2015)


16.12. proběhlo finálové kolo

Na finálové kolo, které proběhlo 16. prosince 2015, přijelo celkem 42 žáků z 426 škol z celé České republiky. V letošním roce jsme přivítali i soutěžící z Český Budějovic, Teplic, Děčína, Liberce či Pardubic. Na předávání cen také přijeli zástupci hlavních sponzorů pánové Pavel Halfar ze společnosti DELL a Jan Ježek z BUSINESS COMMUNICATION. Pro zvýšení objektivnosti jsme oproti prvnímu kolu vygenerovali všem stejné otázky, které byly ovšem rozmíchané a i odpovědi měly jiné pořadí.

Vítězem 6. ročníku IT-SLOT se stal stejně jako loni Ondřej Cach z pardubické ZŠ Polabiny 1, který získal celkem 25 bodů z 25 možných. Druhý Dalibor Havlíček také z pardubické ZŠ Polabiny zaostal za vítězem o jediný bod. Třetí pak skončil Václav Vinkl ze ZŠ Kladno se ziskem 22 bodů.

Všichni účastníci si odvezli zajímavé ceny. Prvních 15 žáků obdrželo tablety, herní sluchátka, powerbanky a flash disky, které do soutěže věnovala Soukromá střední škola výpočetní techniky. Zástupci ZŠ Polabiny si odvezli monitor Dell Professional s rozlišením 4K za 1. místo a mini projektor Dell za 2. místo. Do ZŠ Kladno pak putoval za 3. místo tablet Dell Venue 11. Ceny pro školy věnovala společnost DELL. Děkujeme všem účastníkům za účast a zároveň děkujeme společnostem DELL a Business Communication za podporu soutěže IT-SLOT.

Novinkou 6. ročníku byla doprovodná akce s názvem BIG STISK. Každý ze soutěžících i doprovodu si mohl vyzkoušet, jaký maximální tlak dokáže vyvinout jednou rukou v rozmezí 20 vteřin. Výherci obdrželi reklamní předměty Soukromé střední školy výpočetní techniky.


6. ročník - nejlepší školy


Pořadí Název školy Město Ulice Počet soutěžících Průměrný počet bodů
1. ZŠ Kladno Kladno Amálská 2511 21 16,95
2. Polabiny 1 Pardubice Družstevní 305 52 15,73
3. ZŠ Oblačná Liberec Oblačná 101/15 69 15,00

 

2. kolo - finálové
Pořadí Jméno Škola Počet bodů
1. Cach Ondřej Polabiny 1, Pardubice 25
2. Havlíček Dalibor Polabiny 1, Pardubice 24
3. Vinkl Václav ZŠ Kladno, Kladno 22
4. Španko Roman ZŠ a MŠ Fryčovická, PRAHA 22
5. Houda Jan ZŠ a MŠ Václava Vaňka Bezno, Bezno 22
6. Kováč Jakub Polabiny 1, Pardubice 20
7. Vavřík David ZŠ a MŠ Šromotovo, Hranice 20
8. Zemko Jan ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 19
9. KUBÍK Jakub ZŠ TGM KUTNÁ HORA, Kutná Hora 19
10. Šolc Jarmil Masarykova základní škola, Stará Paka 19
11. Kežlínek David Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město 19
12. Jelínek Milan ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 19
13. Rom Benjamin ZŠ Oblačná, Liberec 17
14. Martínek Roman ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec 17
15. Součková Jana ZŠ Kladno, Kladno 17
16. NEJEDLÝ Matěj Základní škola Špitálská, Praha 9 - Vysočany 17
17. Macháčková Monika ZŠ šestajovice, okres Praha - východ, Šestajovice 17
18. Hlavicová Alena ZŠ a MŠ Šromotovo, Hranice 17
19. Trnka Matěj ZŠ Litvínovská 500, Praha 16
20. Králíčková Magda Polabiny 1, Pardubice 16
21. Jakeš Jan Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, Líbeznice 16
22. Pitela Daniel ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlově 372, Benešov 16
23. Kubát Ondřej ZŠ, ZUŠ a MŠ, Lipnice nad Sázavou 16
24. Filipská Kristýna ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 16
25. Boušková Michaela ZŠ Kladno, Kladno 16
26. Netrval Marek Základní škola Nýrsko, Školní ulice, Nýrsko 16
27. Šebestová Kateřina ZŠ Písnická, Praha 4 - Kamýk 15
28. Grinin Daniel ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 15
29. Musílková Michaela Polabiny 1, Pardubice 15
30. Jandová Klára ZŠ a MŠ Petřiny-jih, Praha 6 15
31. Vostradovský Rudolf Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace, Děčín 15
32. Honejsková Petra ZŠ Kolín III., Lipanská 420, Kolín 14
33. Zeithammerová Karolína ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 13
34. Příhoda Matěj ZŠ Oblačná, Liberec 13
35. Šafka Dominik ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 12
36. Slavětínská Tereza Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace, Děčín 11
37. Šlambor Jakub Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace, Děčín 10
38. Bajer Jan Masarykova základní škola, Stará Paka 10
39. Jirousková Tereza 15. základní škola Plzeň, Plzeň 10
40. Pavlovová Aneta Základní škola Nýrsko, Školní ulice, Nýrsko 10
41. Tumpachová Adéla Polabiny 1, Pardubice 10
42. Gremlicová Michaela Základní škola Pečky, okres Kolín, Pečky 9
1. kolo

Z důvodu ochrany osobních údajů je místo jména zobrazeno pouze uživatelské jméno soutěžícího.
Svůj výsledek zjistí každý soutěžící po přihlášení ke svému účtu.

Do prvního kola soutěže IT-SLOT se zaregistrovalo 181 základních škol z celé ČR. Zaregistrované školy přihlásily 3256 žáků, z nichž 3070 odehrálo první kolo soutěže.

Pořadí Soutěžící Škola Počet bodů Čas
1. zspolabiny1_4 Polabiny 1, Pardubice 25 00:19:42
2. amalka_33 ZŠ Kladno, Kladno 25 00:26:40
3. zspolabiny1_17 Polabiny 1, Pardubice 23 00:19:20
4. Buzulka_99 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 23 00:22:25
5. zspolabiny1_7 Polabiny 1, Pardubice 23 00:23:25
6. petistovka_8 ZŠ Litvínovská 500, Praha 23 00:26:50
7. srom_24 ZŠ a MŠ Šromotovo, Hranice 23 00:26:53
8. amalka_39 ZŠ Kladno, Kladno 23 00:27:01
9. frantik_2 ZŠ, ZUŠ a MŠ, Lipnice nad Sázavou 22 00:21:21
10. voldrichova_1 ZŠ TGM KUTNÁ HORA, Kutná Hora 22 00:24:29
11. MasarykovaZS_3 Masarykova základní škola, Stará Paka 22 00:24:43
12. Buzulka_148 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 22 00:26:44
13. Buzulka_170 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 22 00:28:29
14. zskuby_43 ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 22 00:29:17
15. Karlov372_5 ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlově 372, Benešov 22 00:29:37
16. zskuby_55 ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 22 00:29:54
17. zspolabiny1_18 Polabiny 1, Pardubice 22 00:29:59
18. zsbezno_8 ZŠ a MŠ Václava Vaňka Bezno, Bezno 21 00:18:49
19. pecky_15 Základní škola Pečky, okres Kolín, Pečky 21 00:21:30
20. Buzulka_25 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 21 00:21:36
21. cernhe_29 ZŠ šestajovice, okres Praha - východ, Šestajovice 21 00:21:57
22. amalka_32 ZŠ Kladno, Kladno 21 00:22:28
23. 15zsplzen8b_6 15. základní škola Plzeň, Plzeň 21 00:22:49
24. zskolin_30 ZŠ Kolín III., Lipanská 420, Kolín 21 00:24:59
25. Ajťáci_17 Základní škola Nýrsko, Školní ulice, Nýrsko 21 00:25:40
26. srom_36 ZŠ a MŠ Šromotovo, Hranice 21 00:27:41
27. sebkova_2 Základní škola Špitálská, Praha 9 - Vysočany 21 00:28:13
28. hejna_11 ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec 21 00:28:45
29. MasarykovaZS_1 Masarykova základní škola, Stará Paka 21 00:29:01
30. zspolabiny1_24 Polabiny 1, Pardubice 21 00:29:02
31. Petrinyjih_22 ZŠ a MŠ Petřiny-jih, Praha 6 21 00:29:35
32. zsnastrani_105 Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace, Děčín 21 00:29:40
33. zsspindl_3 ZŠ Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn 21 00:29:45
34. zsnastrani_50 Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace, Děčín 21 00:29:49
35. zsoblacna_29 ZŠ Oblačná, Liberec 20 00:12:25
36. zspisnicka_19 ZŠ Písnická, Praha 4 - Kamýk 20 00:13:20
37. zsoblacna_9 ZŠ Oblačná, Liberec 20 00:14:27
38. mapa84_7 Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, Líbeznice 20 00:16:55
39. zspolabiny1_27 Polabiny 1, Pardubice 20 00:18:06
40. Ajťáci_24 Základní škola Nýrsko, Školní ulice, Nýrsko 20 00:18:16
41. zsnastrani_53 Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace, Děčín 20 00:18:19
42. zsmendelova_40 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město 20 00:19:57
43. nytrova_12 ZŠ a MŠ Fryčovická, PRAHA 20 00:20:32
44. Buzulka_53 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 20 00:21:39
45. skolajih_58 Základní škola JIH, Mariánské Lázně 20 00:21:46

 

Hlavní partner soutěže
business communication
business communication
DELL
DELL