IT-SLOT

 

Jak začít hrát

  1. Soutěže se mohou zúčastnit pouze žáci základních škol z 8. a 9. tříd.
  2. Učitel provede registraci základní školy v sekci "Registrace", pokud ji nemá již z loňského roku.
  3. Základní škola obdrží přihlašovací údaje.
  4. Učitel přihlásí své žáky v sekci "Správa žáků".
  5. Registrace škol a jejích žáků bude probíhat do 13. listopadu 2016.
  6. 1. kolo soutěže: 14. a 15. November 2016. Probíhá on-line v ZŠ. Čas na zadání odpovědí je 30 minut. 45 nejlepších řešitelů postoupí do 2. kola.
  7. 2. kolo soutěže: 14. December 2016. Druhé kolo proběhne v Praze v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky, která je pořadatelem soutěže.
  8. Podrobné informace naleznete v sekci Pravidla soutěže.

více zde...


Fotogalerie soutěže

Výsledky - 1. kolo

Výsledky - 1. kolo

Prohlédněte si zajímavé statistické údaje z 1. kola soutěže

Do prvního kola soutěže IT-SLOT se zaregistrovalo 183 základních škol z celé ČR. Zaregistrované školy přihlásily 3418 žáků, z nichž 2981 odehrálo první kolo soutěže.

Z důvodu ochrany osobních údajů je místo jména zobrazeno pouze uživatelské jméno soutěžícího.
Svůj výsledek zjistí každý soutěžící po přihlášení ke svému účtu.

Pořadí Soutěžící Škola Počet bodů Čas
1. ZSBela_2 ZŠ Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace, Bělá pod Bezdězem 23 00:21:45
2. jananovakova_32 ZŠ Dukelská, Strakonice 23 00:25:30
3. skolajih_86 Základní škola JIH, Mariánské Lázně 23 00:27:14
4. zsjandusu_15 Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2, Praha - Uhříněves 23 00:30:00
5. zs6kladno_53 ZŠ a MŠ Kladno, Doberská 323, Kladno 22 00:11:34
6. skolajih_15 Základní škola JIH, Mariánské Lázně 22 00:18:56
7. Boráci_12 ZŠ nám. Míru Nový Bor, Nový Bor 22 00:20:55
8. ZSKarlaIV_2 Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1029/19, příspěvková organizace, Ústí nad Labem 22 00:21:42
9. tyrsovka_79 Základní škola Nymburk, Tyršova 446, Nymburk 22 00:22:22
10. skolajih_89 Základní škola JIH, Mariánské Lázně 22 00:24:34
11. zsmsene_10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně, Mšené-lázně 22 00:29:42
12. skolajih_32 Základní škola JIH, Mariánské Lázně 21 00:12:54
13. Buzulka_68 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 21 00:17:43
14. Buzulka_154 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 21 00:20:48
15. susilka_13 ZŠ Boskovice, Boskovice 21 00:23:02
16. amalka_18 ZŠ Kladno, Kladno 21 00:23:08
17. amalka_16 ZŠ Kladno, Kladno 21 00:27:19
18. jananovakova_25 ZŠ Dukelská, Strakonice 21 00:27:21
19. zspolabiny1_19 Polabiny 1, Pardubice 21 00:27:38
20. kamenka_31 Základní škola Aš, Kamenná 152, Aš 21 00:27:47
21. 12petrpolak_1 ZŠ Rakovského v Praze 12, Praha 4 - Modřany 21 00:27:53
22. zspolabiny1_49 Polabiny 1, Pardubice 21 00:29:19
23. 12petrpolak_2 ZŠ Rakovského v Praze 12, Praha 4 - Modřany 21 00:29:21
24. zsjandusu_12 Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2, Praha - Uhříněves 21 00:29:54
25. zsmsene_2 ZŠ a MŠ Mšené-lázně, Mšené-lázně 21 00:29:59
26. zsburesova_28 ZŠ, Praha 8, Praha 8 20 00:14:38
27. zspolabiny1_1 Polabiny 1, Pardubice 20 00:14:47
28. Buzulka_87 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 20 00:16:52
29. skolajih_6 Základní škola JIH, Mariánské Lázně 20 00:17:07
30. zs6kladno_59 ZŠ a MŠ Kladno, Doberská 323, Kladno 20 00:17:32
31. litvinovska6_11 ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 20 00:17:44
32. frantik_3 ZŠ, ZUŠ a MŠ, Lipnice nad Sázavou 20 00:20:28
33. 5zsostrov_28 ZŠ J.V.Myslbeka, Ostrov 20 00:20:51
34. Boráci_13 ZŠ nám. Míru Nový Bor, Nový Bor 20 00:21:36
35. drabekP_2 ZŠ a MŠ Šromotovo, Hranice 20 00:22:55
36. brectanka6_3 ZŠ Břečťanová, Praha 10 20 00:23:31
37. jananovakova_13 ZŠ Dukelská, Strakonice 20 00:23:32
38. tyrsova611_42 Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace, Židlochovice 20 00:23:50
39. amalka_20 ZŠ Kladno, Kladno 20 00:24:23
40. brectanka6_8 ZŠ Břečťanová, Praha 10 20 00:24:38
41. zsbezno_1 ZŠ a MŠ Václava Vaňka Bezno, Bezno 20 00:25:26
42. Buzulka_180 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 20 00:25:29
43. Buzulka_162 ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice 20 00:25:41
44. ZSVB_12 Základní škola Velké Březno, okres Ústí nad Labem, Velké Březno 20 00:26:08
45. zskynzvart_14 Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, Lázně Kynžvart 20 00:26:17

Prvních 45 studentů postupuje do druhého kola.
Pro zobrazení svého výsledku se přihlaste

Všem hráčům děkujeme za účast v prvním kole.

Hlavní partner soutěže
business communication
business communication
DELL
DELL